سبدخرید شما خالی است!

شاخص کیفیت تولید کننده سیم و کابل (برتری کیفی )

سیم و کابل

 
توجه داشته باشید که تولیدکننده ‌های سیم و کابل در کشور بسیار زیاد می باشند. علاوه بر آن محصولات خارجی نیز در بازار توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.
اما اینکه چه تولیدکننده‌ هایی از لحاظ کیفی برترین تولید کننده سیم و کابل می باشند، سوالی است که ذهن همه را به خود درگیر کرده است. این که چه تولید کنندگانی کالاهای با کیفیت را می سازند؟ چگونه باید کالای با کیفیت و معتبر را از کالای بی کیفیت تشخیص دهیم؟
ما در این مطلب قصد داریم تا این سوالات را برای افراد پاسخ دهیم و آن ها را در زمینه خرید سیم و کابل و شرکت هایی که سیم و کابل را تولید می کنند راهنمایی نماییم.
سیم و کابل و انواع آن شرکت رسانا کابل به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده سیم و کابل برق است. این شرکت در راستای تولید سیم و کابل های برق با کیفیت تولیدات بسیاری داشته است. لذا توجه داشته باشید که رسانا کابل سعی می ‌کند در سه بخش تولیدات خود را به افراد ارائه دهد. افرادی که قصد خرید از کارخانه سیم و کابل رسانا کابل را دارند، باید به سه بخشی که در ادامه توضیح خواهیم داد توجه داشته باشند. معمولاً نمونه ‌هایی از سیم و کابل که در ادامه توضیح داده خواهد شد، از نمونه های با کیفیت و پرطرفدار بین خریداران می باشد.
1. سیم و کابل های افشان، نیمه افشان و مفتولی یکی از محصولاتی که از شرکت رسانا کابل در زمینه ی تولید انواع سیم و کابل فعالیت می‌کند، تولید سیم و کابل های افشان، نیمه افشان و مفتولی می باشد. توجه داشته باشید که کیفیت سیم و کابل های برق شرکت رسانا کابل از بهترین نمونه ‌های سیم و کابل می باشد.
از انواع کابل های افشان، نیمه افشان و مفتولی می ‌توان به سیم مفتولی و نیمه افشان که برای مصارف مختلف استفاده می‌ شود نام برد. یکی دیگر از تولیدات این شرکت سیم های افشان با مشخصه(H05V-K, HO7V-K , NYAF) می باشد. کابل های افشان سبک، کابل های افشان معمولی و کابل های کنترل افشان از دیگر نمونه ‌های تولید شده در این شرکت می باشد. اما رسانا کابل تولیداتی مانند کابل های کنترل افشان شیلد دار و مفتولی و نیمه افشان سبک را در کارنامه خود داشته است. کابل های کنترلی مفتولی و نیمه افشان از دیگر تولیدی می باشد که به مشتریان خود ارائه می دهد. توجه داشته باشید که اگر کیفیت برای شما مهم می‌ باشد در زمان خرید سیم و کابل به این نوع از محصولات رسانا کابل توجه ویژه داشته باشید
 
.
. 2. کابل های قدرت (تک رشته، چند رشته و آرموردار‌) رسانا کابل در این بخش نیز تولیدات بسیار زیادی داشته است.
از تولیداتی که رسانا کابل در حوزه تولید سیم و کابل قدرت داشته، می توان به سیم و کابل های قدرت تک رشته، کابل های قدرت چند رشته با عایق و روکش pvc، کابل های قدرت با هادی هم مرکز، کابل های قدرت چند رشته با عایق xlpe و روکش pe یا پی وی سی به همراه کابل های آرموردار با عایق xlpe و روکش پی وی سی اشاره کرد. توجه داشته باشید که بسیاری از کارهای صنعتی به این نوع از کابل ها نیاز دارند و بسیاری از نیازمندان برای خرید و فروش سیم و کابل قدرت از این نوع کابل ها استفاده می نمایند.
.
 
3. سایر کابل ها (از جوشکاری گرفته تا کوکسیال) توجه داشته باشید که تولید سیم و کابل تنها در حوزه قدرت نمی باشد. افرادی که قصد خرید انواع سیم و کابل های برق را دارند، به نمونه ‌هایی چون کابل های جوشکاری، کابل های کنترل تخت، هادی های هوایی آلومینیومی، هادی های هوایی آلومینیومی روکش دار، کابل های خودنگهدار آلومینیومی، کابل های ابزار دقیق، کابل های بالا برگرد، کابل های کواکسیال و... نیازمند می باشند.
توجه داشته باشید که تولید کننده سیم و کابل رسانا کابل، این نوع از کابل های با کیفیت را برای شما تهیه و به بازار ارائه می دهند. معرفی تولید کنندگان برتر سیم و کابل خارجی شرکت های زیادی در زمینه تولید سیم و کابل فعالیت داشته ‌اند.
این شرکت‌ ها چه در داخل و چه در خارج از کشور نمونه های مختلفی دارند. در این بخش قصد داریم به سه برند معتبر خارجی که مورد توجه بسیاری از افراد می ‌باشد اشاره کنیم.
توجه داشته باشید که فروش انواع سیم و کابل در دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است و خوب است که شرکت ها و برندهای خارجی را بیشتر بشناسیم. 1- نکسانس یکی از نمونه‌ های شرکت سیم و کابل، شرکت نکسانس می باشد. این شرکت اروپایی در زمینه تولید انواع سیم و کابل شهرت بسیار زیادی داشته است. بسیاری از خریدارانی که کیفیت سیم و کابل برای آن ها مهم است و قصد دارند بهترین سیم و کابل برق را خریداری کنند، این شرکت را مورد توجه قرار می دهند. توجه داشته باشید که نکسانس دارای نیروهایی زبده و مدیران کاربلد می ‌باشد. این شرکت چیزی در حدود ۲۵ هزار نفر پرسنل دارد و در کشور فرانسه موجود می باشد
 
.
2- پرسیام گروپ از دیگر شرکت هایی که به فروش سیم و کابل مشغول می‌ باشند، شرکت پریسام گروپ می باشد. پریسیام گروپدر کشور ایتالیا است و چیزی در حدود ۹ میلیارد دلار درآمد زائی دارد. این شرکت همواره در زمینه تولید انواع سیم و کابل برق و صنایع مخابراتی فعالیت می کند. پرسیام گروپ دارای بخش‌ های گوناگونی می باشد و از برترین و خلاق ترین پرسنل و مدیران برای تولیدات خود استفاده کرده است
.
3- سومیتومو الکتریک سومیتومو الکتریک یکی دیگر از شرکت های تولید کننده سیم و کابل در دنیا می باشد. این شرکت در چوک اوزاکای ژاپن است. سومیتومو الکتریک در سال ۱۸۹۷ تولید و با رویکرد تولید سیم های مسی برای مصارف الکتریکی کار خود را شروع کرده. این شرکت دارای ۲۰۰ هزار کارمند و خدمه می باشد و یکی از بزرگترین برند های تولید کننده سیم و کابل در دنیا به حساب می آید. اگر بخواهیم برترین تولید کننده سیم و کابل را نام ببریم هیچ گاه نباید از سومیتومو الکتریک گذر نماییم.

چه اقداماتی برای تولید کننده سیم و کابل برق وجود دارد؟

یکی از سوال هایی که برای بسیاری از تولیدکنندگان به وجود می‌ آید این است که در راستای تولید سیم و کابل چه اقداماتی باید صورت بگیرد. توجه داشته باشید تولید کننده سیم و کابل های برق با کیفیت به صورت اصولی پیش می‌ روند. تولید کننده سیم و کابل های برق با کیفیت کسانی می باشد که در ابتدا یک مکان بزرگ مانند یک سوله را برای تولید خود در نظر بگیرند. سپس با سفارش دستگاه های با کیفیت به تولید انواع سیم و کابل برق اقدام نمایند. این افراد می توانند بهترین تولید را در راستای سیم و کابل داشته باشند. بهتر است این افراد سعی‌کنند از افراد باتجربه و نیروهای متخصص در زمینه تولید انواع سیم و کابل استفاده نمایند. توجه داشته باشید که سیم و کابل یکی از کالاهای نسبتاً خطرناک می باشد که اگر دچار عیوب و یا مشکلاتی باشند، ممکن است به سیستم های برقی یک خانه و یا کارخانه آسیب برساند. پس می توان گفت که روند تولید انواع کابل وسیم به این صورت می باشد که شما یک مکان با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات منحصر به فرد و افراد خبره در این حرفه داشته باشید. لذا اگر این مقدمات را برای تولیدات خود مورد توجه قرار دهید، باعث می شود که شما به تولید سیم و کابل برق با کیفیت دست بزنید. بهترین برند تولید کننده سیم و کابل امروزه تمامی این مقدمات را برای کار خود انجام می‌ دهد.

بازاریابی سیم و کابل در ایران

یکی از مهم ترین کارهایی که تولید کننده سیم و کابل باید صورت دهد، بازاریابی محصول خود می باشد. بازاریابی به عملی گفته می ‌شود که ممکن است قبل و بعد از تولید یک محصول صورت بگیرد. با توجه به این که برندهای مختلفی در ایران نسبت به تولید انواع سیم و کابل برق فعالیت دارند، این افراد باید قبل از آنکه نسبت به تولید محصولات خود اقدام نمایند، به بازاریابی آن اقدام کنند. در خارج کشور و داخل برندهای مختلفی موجود می باشند که کالاهای خود را به فروش می‌ رسانند. این برند ها باید کالای خود را به هر نحوی که شده به فروش برسانند. با توجه به رقابت در بازار داخلی و خارجی، امروزه خارجیان و داخلی ها بازاریابی بسیار وسیعی در حوزه فروش سیم و کابل دارند. این افراد باید توجه داشته باشند تا قبل از تولید محصول خود بازاریابی را انجام دهند. بازاریابی به این صورت انجام می‌ شود که شما مشتریان خاص خود را پیدا کرده و تولید سیم و کابل را با نظر آن ها به پیش ببرید. بعضی از مشتریان مختلف طلب های مختلفی از تولیدکنندگان دارند که همین موضوع سبب می‌ شود تا تولیدکنندگان به نظر آن ها به پیش بروند و کالاهایی را با نظر آن ها تولید نمایند. توجه داشته باشید که بازاریابی ابزار خاص خود را می خواهد و باید از افراد با تجربه در امر بازاریابی برای این کار استفاده نمایید.

نکات پایانی سیم و کابل

در پایان می توان گفت که تولید کننده سیم و کابل باید سعی کند تا بهترین تولیدات خود را داشته باشد. امروزه رسانا کابل سعی کرده است در زمینه تولید انواع سیم و کابل بهترین فعالیت‌ های خود را به جای بگذارد. تولید سیم و کابل از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر دوست دارید تا به تولید در این صنعت روی بیاورید سعی کنید تا با استفاده از بهترین ویژگی های تولید، تولیدی با کیفیت داشته باشید. بهترین برند تولید کننده سیم و کابل در ایران بررسی شد. به این نکته اشاره شد که امروزه برند های مختلف کم نام و نشان ممکن است که در ایران وجود داشته باشند اما به دلیل ندانستن شرایط بازاریابی نتوانند خود را به بازار عرضه کنند. توصیه ما به آن دسته از تولید کنندگان این است که با استفاده از قوانین بازاریابی و استفاده از تولیدات مختلف به بهترین برند تولید کننده سیم و کابل ایرانی تبدیل شوند. نکاتی که در متن بالا به آن اشاره شد همواره باید مورد توجه افراد قرار بگیرد تا بتواند نیاز شما را از لحاظ تولید و چگونگی به دست آوردن کالای با کیفیت ارضا نماید.

در زمینه صنایع الکتریک فروش سیم و کابل از اهمیت بالایی برخوردار است. همان طور که در زمینه الکترونیک فروش قطعات الکترونیکی بسیار مورد توجه می ‌باشند، در زمینه الکتریک نیست سیم ها و کابل ها حرف اول را می ‌نزند. سیم و کابل به عنوان یک رسانا که جریان برق را از خود عبور می دهد محسوب می شود. امروزه فروش سیم و کابل های برق در بسیاری از فروشگاه های مربوط به لوازم الکتریکی صورت می‌گیرد.

فروش سیم و کابل برق از اهمیت بالایی در صنعت مدرن برخوردار می باشد. خرید سیم و کابل ویژگی ها و نکات منحصر به فردی را دارد که افراد باید در این زمینه اطلاعات کافی را داشته باشند. ما در این متن قصد داریم به فروش سیم و کابل، فروش به صورت اینترنتی، قیمت فروش، فعالانی که در این زمینه فعالیت دارند، تولیدکنندگان و فروشندگان آن، فروش سیم و کابل ایرانی و نمونه خارجی و... اطلاعاتی را به افراد ارائه دهیم.

در کل خرید و فروش سیم و کابل برق در ادامه متن مورد بررسی قرار خواهد گرفت. افراد باید برای خرید این نوع از کابل ‌ها و سیم‌ ها اطلاعات کافی را داشته باشند. چنانچه قصد خرید و یا فروش سیم و کابل را دارید با ما تا پایان همراه باشید.

فروش سیم و کابل فروش سیم و کابل امروزه به صورتی بالا می باشد که بسیاری از علاقه ‌مندان به سمت تولید انواع سیم و کابل رفته اند. فروش سیم و کابل در همه انواع باید صورت بگیرد. فروش سیم و کابل با کیفیت از مهمترین ارکان برای یک فروشنده می باشد.

اگر از دسته افرادی می باشید که در زمینه فروش سیم و کابل فعالیت می کنید. سعی کنید با ارائه جنس با کیفیت مشتری خود را همواره راضی نگه دارید.

.

این موضوع مستلزم آن می باشد که شما کابل ‌ها و سیم‌ های با کیفیت را از برند های معتبر خریداری نموده باشید.

امروزه تولید کنندگان بسیاری در عرصه تولید انواع کابل و سیم فعالیت می‌کنند. نمونه های آن ها در داخل و خارج کشور موجود می باشند. شما می توانید با خرید از بهترین برندها و تولید کنندگان ایرانی نسبت به فروش سیم و کابل ایرانی از بهترین برند اقدام نمایید.

همین موضوع نیز در زمینه فروش کابل های خارجی نیز وجود دارد. توصیه ما به خریداران این است که از بهترین فروشندگان خرید خود را انجام دهید. خرید از یک فروشنده منصف و معتبر می‌ ‌تواند مزایای مختلفی را برای شما داشته باشد.

.

از مزایای این خرید می‌ توان به خرید کالای باکیفیت و جلوگیری از خرید مجدد به دلیل بی‌کیفیت بودن کابل و سیم اشاره کرد. در کل می ‌توان گفت نکاتی که در این زمینه وجود دارد باید برای خریداران و فروشندگان مورد توجه قرار بگیرد تا آن ها بتوانند به بهترین نحو ممکن نسبت به خرید این نوع از سیم و کابل اقدام نمایند.

فروش سیم و کابل اینترنتی

یکی از روش های فروش سیم و کابل به صورت اینترنتی می باشد. فروش سیم و کابل اینترنتی امروزه توسط بسیاری از سایت های معتبر و باکیفیت صورت می‌گیرد. افراد به راحتی می ‌توانند نسبت به انجام این خرید اقدام نمایند.

قیمت فروش سیم و کابل

لذا فروشندگان می توانند با طراحی سایت های فروش کالا، انواع محصولات خود را بر روی سایت قرار داده و نسبت به فروش سیم و کابل اینترنتی اقدامات لازم خود را انجام دهند.

البته این کار مستلزم رعایت یک سری از نکات می باشد. شما باید به گونه ای این کار را انجام دهید که خریداران به سمت شما جذب شوند. شما می توانید بدون آن که فروشگاهی برای فروش حقیقی سیم و کابل داشته باشید به صورت مجازی و با استفاده از سایت های اینترنتی این کار را انجام دهید.

 

فروش سیم و کابل به صورت اینترنتی مزایای مناسبی برای فروشنده و خریدار دارد. از مزایای آن برای خریدار این است که زمان را کاهش می‌دهد و کالا را بی واسطه تحویل می‌گیرید و از مزایای فروش سیم و کابل به صورت اینترنتی برای فروشنده آن است که دیگر نیازی به دادن هزینه های گزاف برای اجاره مغازه و... وجود ندارد. همین موضوع می‌تواند بهره‌وری را برای او بالا ببرد. قیمت فروش سیم و کابل قیمت فروش سیم و کابل های برق با توجه به یک سری از پارامترهای مختلف تعیین می‌ گردد.

 

به ‌طور مثال قیمت فروش سیم با قیمت فروش کابل تفاوت بسیاری دارد. سیم به عنوان یک کالای پیش پا افتاده تر و ضعیف تر از لحاظ نوع ساختاری، قیمت پایین تری دارد. اما کابل به دلیل این که قطر رسانای آن و قطر غلافی که بر دور آن پیچیده شده است بیشتر می باشد، قیمت بالاتری را دارد. افراد در زمان فروش سیم و کابل به مشتری باید به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشند. سعی کنید تا انواع سیم ها و کابل ها را برای مشتری خود آماده نمایید تا مشتری هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ تنوع کالایی دست بازی برای خرید داشته باشند.

 

قیمت فروش سیم و کابل با توجه به پارامتر هایی همچون نوع برندی که آن سیم و کابل را تولید کرده و یا کیفیتی که رسانای آن کابل دارد متفاوت می باشد. باید گفت که فروش سیم و کابل با توجه به نوع تولید کننده آن یعنی ایرانی و خارجی بودن نیز متغیر می باشد. معمولاً برندهای خارجی قیمت های بیشتری را نسبت به برندهای ایرانی دارند. سعی کنید که در زمان فروش سیم و کابل به خریداران کیفیت های متفاوتی که این نوع از سیم ها و کابل ها دارند، مورد بررسی قرار داده و بهترین نوع را به آن ها معرفی کنید. این پارامتر می‌تواند حسن نیت شما را در زمان فروش به آن ها ثابت نماید و آن ها را برای شما به صورت مشتری دائمی قرار دهد.


آخرین محصولات

سیم 6 افشار نؤاد
سیم 6 افشار نؤاد
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم 4 افشار نؤاد
سیم 4 افشار نؤاد
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم 2/50 افشار نؤاد
سیم 2/50 افشار نؤاد
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم 2/50 افشار نؤاد
سیم 2/50 افشار نؤاد
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم 1/50 افشار نؤاد
سیم 1/50 افشار نؤاد
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ارت بدون روکش 35
سیم ارت بدون روکش 35
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ارت بدون روکش 25
سیم ارت بدون روکش 25
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ارت بدون روکش 16
سیم ارت بدون روکش 16
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی مفتول کسری70
سیم ساختمانی مفتول کسری70
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری70
سیم ساختمانی افشان کسری70
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی مفتول  کسری50
سیم ساختمانی مفتول کسری50
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری50
سیم ساختمانی افشان کسری50
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری35
سیم ساختمانی افشان کسری35
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی مفتول کسری35
سیم ساختمانی مفتول کسری35
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی مفتول کسری25
سیم ساختمانی مفتول کسری25
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری25
سیم ساختمانی افشان کسری25
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی مفتول  کسری 16
سیم ساختمانی مفتول کسری 16
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری16
سیم ساختمانی افشان کسری16
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی مفتول کسری10
سیم ساختمانی مفتول کسری10
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری10
سیم ساختمانی افشان کسری10
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی مفتول کسری6
سیم ساختمانی مفتول کسری6
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری6
سیم ساختمانی افشان کسری6
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی مفتول کسری4
سیم ساختمانی مفتول کسری4
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری4
سیم ساختمانی افشان کسری4
0ریال مالیات ویژه: 0ریال
سیم ساختمانی افشان کسری2.50
سیم ساختمانی افشان کسری2.50
0ریال مالیات ویژه: 0ریال

درباره سیم وکابل